| Virvoreanu_Toni_1998 a întrebat:

Salll cine imi spune si mie cum trebuie sa pun pini usb pe placa de baza am un geforce 6100 pm GeForce6100PM-M2 (V2.0) http://www.ecs.com.tw/......etail.aspx am usb 2.0 nu stiu sa pun pini la usb si nici la pornire restart si restul help help help

Răspuns Câştigător
| rolicx a răspuns:

Http://www.ecs.com.tw/ECSwebsite/images/pin/GeForce6100PM-M2_panel1.bmp, iar mufa de usb are un pin lipsa, si se infige in mufa galbena de pe placa de baza, trebuie potrivit doar pinul ala lipsa.bafta

| Virvoreanu_Toni_1998 explică (pentru rolicx):

Putin mai explicit se poate te rog mult plzz

1 răspuns: