| buium a întrebat:

Salll. De ce nu imi apare in partea din dreapta a monitorului, cand intra sau iese cineva de pe yahoo messenger?/

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Pai asa este mess-ul. Daca te enerveaza ai putea sa faci asta:

Messenger>Preferences>Alerts&Sounds>alegi primele 2 din lista din dreapta si debifezi de jos Showing a message at the bottom right corner of the screen(si/sau playing a sound ca sa dezactivezi sunetele cand intra/iese).
apoi in stanga> Messages> when i receive a new message: debifezi show messages from background windows at the bottom right of the screen