Întrebare recomandată | Busy95 a întrebat:

Salll TPU am si eu o problema de curand mi-am bagat windows pe pc.Si nu am mai salvat pozele. Acuma as dori un Program sa ceva de adus toate pozele din nou. Daca se Poate.Multumesc

Dau

7 răspunsuri:
| exact a răspuns:

Deodata ce ai reformatat partitia. nu mai poti readuce nimic inapoi.

| Alexandru_Bucur_1993 a răspuns:

Salut. Daca ai sters partitia unde aveai pozele nu mai poti sa iti recapeti pozele. Pe viitor cand iti reformatezi pc-ul salveaza fisierele importante pe un stick sau pe un DVD.

| Pop_Alexandru_1993 a răspuns:

Pozele de obicei se pot recupera, depinde de cum ai instalat windows-u, daca ai format in modul quick le poti recupera, daca nu poti sa spui adio pozelor, asta daca nu cumva esti dispus sa platesti o suma uriasa la o firma de recuperare date, dar nu cred ca erau asa de importante pozele si nici asa nu e garantat ca le poti recupera. Daca ai formatat HDD-ul in modul quick un simplu search pe google "ntfs data recovery" te poate ajuta.

| W3ZzoRe a răspuns:

Nu se poate este imposibil sa le aduci inapoi pentru ca ai schimbat windowsul si nu l-ai salvat niciunde
si automat s-a sters tot de pe el nu mai merge decat daca le primesti din nou de la prieteni, facebook, skype, twitter etc

Răspuns utilizator avertizat
| Craftt a răspuns:

Nu se poate, pe viitor fă backup happy.

| Bizzle a răspuns:

Nu exista program. Reinstalare de windows inseamna stergere tot din PC deci poti sa le zici papa pozelor.winking Trebuia sa ti le salvezi. Lenea. sau sigur ai uitat.
Pa, pa!