| rosepassion a întrebat:

Sallut, va mai bazai cu o intrebare, am samsung sgh e590 si vreau sa transfer muzica prin cablu de date dar nu-mi merge pentru ca imi cere cd-ul de la el pe care nu-l am ca de la cine am cumparat telefonul nu mi lo dat pentru ca lo pierdut, unde pot gasi tot ce era pe cd-ul ala sau cine are sa mi-l trimita plz. dau fundita

Răspuns Câştigător
| RooN a răspuns:

Http://www.samsungmobile.ro/......tudio31.do

si descarca de acolo pc studio.
Sperc ca te-am ajutat:D

4 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Http://www.samsungmobile.ro/......tudio31.do intreaba un utilizator samsung despre problema asta daca nu cat crezi ca te costa un cablu de date sau un adaptor;)

| dof21 a răspuns:

Poti sa scoti cardul din el, sa cauti un adaptator (in cazul in care nu merge direct) si il bagi direct in calculator. E mai simplu.

| Frozen a răspuns:

Ai 2 1.variante te duci si selectezi "stocare in masa" (asta-i pentru at-i vedea cardu) 2.http://www.samsungmobile.ro/......tudio31.do verifica daca cablu e bun, nu e rupt, etc.