| Vadastreanu_Ionut_1998 a întrebat:

Salt TPU big grin
Pot sa adaug placa video sapphire radeon hd6670 1gb ddr5 la un procesor pe care il am (Intel care 2 duo)? sau nu? sad si daca puteti sa-mi sugerati o placa video mai buna ca aceasta dar pana in un pret de 320Lei Mersi Anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

O sa mearga(Deoarece toate placile de baza 775 cu suport core 2 duo folosesc pcie). Cumpara fara griji. Si placa e ok. Nici nu prea are sens sa pui mai mult pe un core2duo.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrughita a răspuns:

Poti. dar exista riscul sa nu fie tocmai compatibile si sa iti arzi ceva prin unitate. Sfatul meu cumpara placa de la un service de pc-uri, iar ei ti-o vor si monta