| MaDiTau a întrebat:

Salu..acum cateva ore computerul.mi s-a stins.si cand am icercat sa-l aprind mi s-a inchis iarasi..acm am reusit sa intru.mi-a scris ca trebuie sa verifice ceva legat de file..imi puteti spune care a fost problema si ce trebuie sa fac in caz ca se repete..multumesc anticipat.

1 răspuns:
| alin_9607 a răspuns:

Ia cd de la nVIDIA sau de la placa de baza si incearca sa intri in Safe Mode si instaleazo daca nu-ti merge desfa unitatea, si la placa de baza este o cutiuta de minim 15 cm scoateo apoi pune pe penultimul rand si pe ultimul! Funada?