| rockveion a întrebat:

Salu am luat un program anti porno ca sa nu imi mai arate mereu aceste siteuri si acum vreau sa-l dezinstalez insa imi cere o parola o parola pe care eu n-am bagat-o si n-am CUM SO STIU NU MERGE SAL DEZINSTALEZ DIN CONTROL PANEL NICI DIN CC CLENER nu-l gasesc nici in task manager sal inchid si nu-l gasesc nici sa--l sterg ce sa fac?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu stii cum se numeste programul? Ia incearca si cu alt browser este tot la fel?

| Fiuryan a răspuns:

Nu baga nici o parola

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incerci cu un program de dezinstalare, de exemplu Revo uninstaller, este gratuit. Daca nu izbutesti nici asa incearca cu Unlocker, la fel este gratuit. Am patit si eu asa cu un program si Unlocker a fost solutia cu care am izbutit. Succes si numai bine!

| Minks a răspuns:

Ai vrut sa te abtii de la porn si acu' vrei sa te uiti iar? Epic fail rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| rockveion explică:

Pai nu ca problema e ca nici nu blocheaza acele siteuri si nici nu ma lasa sa intru pe mess si mai am probleme si cu mozzila din cauza lui