| introduaicinumele a întrebat:

Acum 2 zile am aplicat la parteneriat cu un network pe Youtube. Am completat formularele, contractele, m-au acceptat si am primit aseara mail de la Youtube cu invitatia de la acel network. Cum ii dau accept? Este un singur link in mail care ma duce pe dashboard-ul de pe Youtube, la altii aparea o fereastra cu "Continue" sau "Accept", la mine, nimic. Mai trebuie sa astept sau este altundeva optiunea aceea? Eu m-am mai uitat prin setari si n-am gasit.

Răspuns Câştigător
| flyer90 a răspuns:

E posibil sa fie un link care sa faca acceptarea automat atunci cand il accesezi, dar cel mai bine le trimiti un mail si ii intrebi

| introduaicinumele explică (pentru flyer90):

Nu mai conteaza, si-a revenit, cand am postat intrebarea nu mergea, dupa 10 minute am mai dat un click pe link si vad ca merge. Am mai citit pe forumuri ca dureaza putin mai mult uneori. Acum pot sa-mi pun banner, miniaturi personalizate, si mai trebuie sa astept inca o saptamana pana sa am toate functiile plus monetizarea videoclipurilor.