| bObby123 a întrebat:

Salut.
Acum 4 luni mi.am cumparat un galaxy s3 nou.
toate bune si frumoase ma tinea bateria cam o zi jumate. pana acum vreo 2 saptamani cand ditr.o data nu mai tine decat o jumatate de zi. fie ca sta in stand by sau ma joc pe el tot atat ma tine.
ce ar putea sa aive?:S

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Omg ce analfabeti, brobabil si reparator.

Ai ceva care iti previne telefonul sa intre in deepsleep. O aplicatie. Inchide wifi / date / gps, dezinstaleaza aplicatii care ruleaza in background SAU mai bine dai un restart. Enjoy.

| raduradu2014 a răspuns:

Brobabil ai probleme cu ea. du-te la magazin cu el si lasa-l la garantie

| awspam a răspuns:

Daca il cumparai nou poate tinea macar 6 luni bateria

| erycnixel a răspuns:

Du-te cu el la un reparator si ori il repara el ori trebuie sa-ti cumperi alta baterie