| queen8520 a întrebat:

Salut.Acum cateva luni mi-am instalat pe telefon "SerialePeNet" si MX Player, m-am uitat azi la vreo 2 episoade dintr-un serial si cand am vrut sa ma mai uit,imi apare "Problema video:nu se poate reda acest clip". Faza e ca nu ma mai pot uita la nimic, nu merg nici alte episoade care mergeau.Stie cineva ce as putea face?big grin

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Cred ca trebuie sa eliberezi din memorie sa nu fie plin sa ai macar 150 mega liber

| oanaionella a răspuns:

Hei buna! iti merge? si.a revenit? Si eu am aceeasi problema numai ca mi.e mi.a mers 2 zilelaughing astept sa imi raspunzi poate ma ajuti sa rezolv problema!

| Bonita_Bella_1985 a răspuns:

Nu este vorba de memorie, aceeasi problema o am si eu si nu stiu ce sa fac...

| queen8520 explică (pentru Bonita_Bella_1985):

Mie mi-a mers in dupa masa asta sa ma uit la un episod, acum iar nu mai merge.