| MihaiHerinean a întrebat:

Salut acum cateva zile am inchis laptopu si a inceput sa se faca INSTALL UPDATE si am inchis laptopu de la buton iar acum cand il pornesc imi apare sageata de la mouse si ecranu negru. Va rog ajutati-ma. :*

1 răspuns:
| tomthecat a răspuns:

Această problemă apare pentru că nu ai licenţă la sistemul de operare (Windows-ul tău e piratat). Cumpără-ţi o licenţă excelentă (FPP retail) de Windows 8.1 (32/64bit) şi nu vei mai avea probleme, sistemul nu va mai fi instabil şi vulnerabil.

P.S. Întreabă la magazin dacă laptopul tău nu e prea vechi (neperformant) şi dacă suportă Windows 8.1

http://www.pcgarage.ro/......t-engleza/