| Carmin007 a întrebat:

Salut, acum ceva timp mi-am stricat ceva la calculator (fara sa vreau) ceva cu driverele, am instalat niste prostii si am ramas cu 2 GB RAM, iar inainte aveam 4, nu stiu ce sa mai fac, as vrea sa-l am ca si inainte, ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ram nu se pierde ca windowsul nu vede o fi vrusi

| valentin75 a răspuns:

Salut! Scoate bateria de la bios si memoriile (computerul scos din priza) timp de 20 de minute, le montezi, restart, intri in bios sa treci data si ora, setezi sa fie dvd-ul first boot, press F10 pentru salvare optiuni, introduci cd-ul cu windows, restart, boot from cd, install. Inainte de toate astea ai putea sa-ti faci un Hirens Boot Cd pentru a formata hardul, dar dupa setarile din bios. Inainte de a instala sistemul de operare. Bafta!