| Eternal a întrebat:

Salut.Acum vinerea am dat restart la pc si nu stiu cum nave internet arata un x si nu putem conecta zicea ceva de Troubleshooting am reinstalat windowsu si a trecut dar la un laptop mi-am pus usb meu si am facut niste comenzi prin cmd dupa asta la stins si cind am aprins aceeasi problema(precizez cand am facut restart la primul pc avea acelasi usb conectat). Poate fi o problema/virus de la usb? daca da cum sal curat?

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

O scanare full cu MalwareBytes si CCleaner. Stergi tot ce gasesti.