| nr1official a întrebat:

Salut ajutati-ma si pe mine am si eu o problema unde dau sa gasesc wireless in pc si cum fac sa il conesctez cu un telefon adica sa am si net pe tel netul este(ROMTELECOM clicknet) ajutati-ma

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

In PC nu ai sa gasesti niciun wireless... laughing doar daca are routerul, ceea ce nu prea credhappy

| MasterYoda a răspuns:

Placa de retea wireless (se gaseste la orice magazin de IT) si daca nu ai, at si router wireless, cu modulatie (modem). se poate si fara, dar at routerul de la romtelecom se seteaza pe modul bridge