| Domynyc a întrebat:

Salut.ajutati-ma si pe mine sa ma hotarasc sa aleg un telefon.allview h2 qubo sau Nokia lumia 520.ma intereseaza si ca durabilitate.si sa se miste bine atica sa nu se blocheze etc(nu ma intereseaza sa aiba multe aplicati) dau funda!

2 răspunsuri:
| maryo0911 a răspuns:

Recomand alview oricand.

| Raydar a răspuns:

Sincer,Am avut android, si as recomanda android, plus h2 are quad core,deci nu o sa ai probleme cu lag, sau sa se blocheze etc, in schimb, nu stiu sa iti zic e durabillitate, Nokia 520 este printre cele mai ieftine telefoane Nokia,are dual core,placa video este destul de buna,si e misca binisor,dar androidul este mai fiabil,mai multe aplicatii,mai usor de inteles, si mult mai performant decat Nokia, dar nu iti pot zice nimic de durabilitate, daca gasesti un bumper si o folie de protectie, am2 sunt la fel de durabile.
Deci recomand Allview H2 qubo