| ElFenomen a întrebat:

Salut all, stiti unde pot gasi subtitrarea de la "vampires suck"? am filmul dar nu subtitrarea, apreciez daca m-ati ajutabig grin

Răspuns Câştigător
| kittycat_9803 a răspuns:

Oricum filmul e o parodie cretina dupa un film si mai cretin.

5 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Asta e parodia de la Twilight?
Filmul inca nu are subtitrare in limba romana.

| Me23 Tia a răspuns:

Nu a aparut incacryingcryingeu abia astept sa ma uit la el:X:Xpana acum nu am avut timp dar diseara smug:devil)laughingam vazut cateva secvente si filmu e genialllll:X:Xeu ador twilight si pana acum nu am suportat nici o parodie proastalaughinglaughingdar asta e super tarelaughingcand am vazut traiulerul prima data am ras vreo 2 orelaughinglaughingps. daca gasesti subtritrarea zi-mi si mie plz:X tia.vampire idwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are subtitrare in romana ...in engleza am gasit eu... dar romana mai asteptam.winking

| RM a răspuns:

Subtitrarea inca nu se gaseste nici in limba romana dar nici in limba engleza.

| dudu7vlad a răspuns:

Cu parere de rau te anunt ca inca nu a aparut o varianta de subtitrare in limba romana deocamdata