| Merkador a întrebat:

Salut, am avut mai mult conturi de Instagram, dintre care și unul comun cu un prieten, care a reușit să facă în asa fel încât sa ne dezactiveze toate conturile.

Nu știu ce a făcut el, dar eu am urmat pașii pentru a-mi reactiva contul, și am primit pe gmai, confirmarea de la Instagram că-mi pot folosii contul, deoarece au constatat că nu am încălcat nici o regulă.

Ieri în jur de 12 s-a întâmplat asta, dar în momentul de fata nu am acces la Instagram, aveți idee în cât timp îl pot reutiliza?

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Nu trebuia să faci cont cu cineva.

| Merkador explică (pentru Cipi1212):

Știu dar acum nu mai am ce face...

| DontActLikeMe a răspuns:

Sterge cookies si cache de la aplicatie si incearca sa te loghezi iar