| Sabinabagablunt a întrebat:

Salut, am casti modelul Forever Twe-200, Wireless și nu înțeleg de ce nu se conectează, pe instuctiuni scrie ca trebuie încărcat 01:30 ora, am făcut asta și castile nu pornesc. Are cineva idee de ce? Sau am făcut eu ceva greșit? Dacă are cineva idee cum se procedează sau mai are cineva același model?

1 răspuns:
| DaniliucC a răspuns:

1. Seteaza prima casca in modul de asociere ( apasa si mentine apasat butonul pana cand LED-ul se aprinde, simultan, Rosu-Albastru)
2. Porneste bluetooth-ul si asociaza castile ( TWE 200)
3. Opreste prima casca (apasa si mentine apasat butonul cateva secunde)
4. Pune a doua casca in modul de asociere. ( apasa si mentine apasat butonul pana cand LED-ul se aprinde, simultan, Rosu-Albastru)
5. Conecteaza-te la a doua casca
6. Oprese a doua casca
7. Opreste Bluetooth
8. Seteaza prima casca in modul de asociere
9. Seteaza doua casca in modul de asociere
10. Ambele casti se vor asocia intre ele in cateva secunde (Ambele casti vor avea LED-ul albastru aprins)
11. Porneste bluetooth
12. Conecteaza-te la casti

https://loveisaname.com