| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat f mult flash playerul pentru mobil si intr-un final l-am gasit, pe cel bun sper. Dar nu il pot instala, imi spune ca acest tip de fisier nu e acceptat, si asa la toate programele descarcate. Telefonul meu e LG C-360. Ce pot sa fac sa instalez flash playerul?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Nu ai nicio sansa sa instalezi Flash Player pe acest model. Flash Player este compatibil cu telefoanele touchscreen ce ruleaza sisteme de operare ca Windows Mobile, Google Android, Web OS de la Palm, BlackBerry, Linux sau Apple.
Telefonul acesta ruleaza pe Java MIDP 2.1.

1 răspuns:
| edgetwism a răspuns:

Din cate vad, acest telefon NU suporta flash!