| Hassel a întrebat:

SaluthappyAm cumparat de o saptamana un aparat foto Olympus VG-120.Problema e ca, desi filmarea in 720p HD necesita 256MB, iar eu folosesc un card de 1GB, imi filmeaza maxim un minut, cardul fiind gol...
E din cauza setarilor? Daca da, ce setari ar trebui sa schimb?
Multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai filmarea in hd consuma foarte mult. Daca ai avea pe la setari modul de encodare sa poti selecta pe mpeg, altfel nu ai cum

| furios4you a răspuns:

Cardul de 1GB e foarte mic. cumpara unul de 4 (50 lei) sau unu de 8 gb (70-100 lei)