| televizoru23 a întrebat:

Am cumparat recent un pc cu configuratia urmatoare:Intel core i3-3.6 ghz, 4gb ram ddr3, 1 tera hard, plava video nVIDIA geforce gtx 750 Ti WindForce OC 2GB GDDR5...
Acum incerc sa pun windows, deci am incercat windows 8.1 pro toate care sunt(am avut un stick cu 20in1)Si nu a mers, mergea perfect pana sa aleg unde sa bag windowsul, iar cum pc-u e nou well *** ca nu am avut si nu mergea sa creez...
PS:Am incercat si win 7Proff si Ultimate [baietii din altex au vrut sa puna linux, dar eu nu am incredere]

Va rog ajutor!

1 răspuns:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Ai facut stikul bootabil inainte? daca nu uitate pe youtube how to make a bootable usb, pornesti intri in bios si il pui sa booteze pe usb, lasi doar windowsul pe el nu toate rahaturile altfel nu o sa mearga am patit si eu cand nu stiam big grin