| levelup a întrebat:

Salut
Am cumparat un site http://zoompro.weebly.com/index.html
si nu a fost indexat de catre G nici dupa 2 saptamani. Am incercat sa fac sitemap dar nu stiu unde trebuie sa-l pun sau in ce format.
Daca este cineva care poate sa i-mi explice pas cu pas va rog tare mult
MS All

4 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

De ce ai cumpara un site free nu stiu rolling on the floor

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Oh nu, mai explica-mi te rog sad Nu lucrez in domeniu decat de aproape 2 ani.

| levelup explică:

De fiecare data este cate unul destept care se baga in seama si i-mi tot spune ca weebly este free dar de cate ori sa va spun ca eu nu am cumparat hosting ci siteul care este cu totul alt lucru adica nu te poti baga pe Weebly si sa iti faci cont si gata ai un site plin de informatii si tot ce vrei dinpotriva sa faci un site este destul de greu si mai ales trebuie sa stai luni intregi pe net ca sa poti face un site cu multe pagini si informatii exacte iar daca voi numiti siteurile voastre cu domeniu ro si 3 pagini situri extraordinare va rog sa nu mai raspundeti la intrebarile male
Va multumesc de intelegere.

| levelup explică:

Da se vede ce sa zi laughing