| yulya031 a întrebat:

Salut, am Dolce prin satelit si culorile sunt foarte intunecate. Televizorul e LG ln care culorile se schimba din meniu, dar de cand am Dolce, nu-mi mai permite sa le schimb. sad Stie cineva mai multe?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu există aşa ceva, s-a întâmplat ceva cu telecomanda probabil. Sper că nu încerci să intri în meniul televizorului cu telecomanda receiver-ului.

| Broadband a răspuns:

Nu poti sa reglezi culorile din receiver
ai umblat tu pe la tv pe acolo

| Kaname a răspuns:

Am avut si eu Dolce si imi mergea sa le schimb.Mai incearca si nu uita sa salvezi modificarile facute happy