| coosmin24 a întrebat:

Am doua imagini bruiate adica o jumatate se vede si o jumatate este maro. Mentionez ca le am mutat pe un hard extern dupa care le-am remutat pe hhd-ul calculatorului si cred ca sau pierdut datele. Stie cineva cum sa recuperez imaginea. Ea are aceeasi dimensiune ca si inainte cand se vedea.am nevoie urgent de recuperare. multumesc.

1 răspuns:
| UtilizatorulN a răspuns:

Incearca sa redefinesti imaginea cu un program gen Photoshop. big grin Sau, decripteaz-o! big grin