| ck0d3m0n a întrebat:

Salut.Am downloadat de pe net un addons pentru CS cu modeul UWC3, l-am copiat in HLDS/CSTRIKE, iar cand am intrat in HLDS. EXE sa aprind serverul, mi-a aparut "mod_numforname sprites/carrion. spr"
Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Pai logic, voi cautati addons-uri pline de pluginuri misto, repede le aruncati peste folderul cstrike si intr-un final, sigurat va da o eroare.
Sfat: Refa addons-ul, si tot ce ai schimbat.

| Fan7a a răspuns:

Reinstaleaza serverul si ia-ti de altundeva addonul. si vezi ca sa ai cerintele minime. adica nu exista dar sa ai minim 1 gb ram ca daca nu o sa ai lag pe server. si trebuie sa il hostezi sa fie non stop. mai trebuie si sa ai ip stabil. daca ai dinamic azi il bagi la favorit si maine e alt ip si trebuie a il mai bagi odata. si celoralalti le zice ca e stins server...

| HoLloWerMaSk a răspuns:

Inseamna ca addons-ul tau are nevoie de cateva fisiere care n-au fost incluse in sv-ul tau de ex:la modul zombi iti poate da o erare ca lipseste parachute.mdl incearca sa downloadezi servere sau addonsuri complete.

| Legendarul90 a răspuns:

Vezi aici poate gasesti o rezolvare http://www.oldcs.ro/forum/tutoriale-cs-f15.html