| bogdanmarica a întrebat:

Am downloadat nero 8 ultra edition de pe internet si intru in nero expres si selectez optiunea Dvd videos. Apoi dau add files si imi apare o eroare si zice asa:" internal error: could not open the second advanced file dialog Looks, like you didn't register some Dlls". Raspuns rapid plizzz. Dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Ai nimerit un Nero prost. Dezisntaleaza-l si restart PC.
Curata tot ce tine de Nero din calculator. Program files, Program Data, User, Aplication Data...
Cauta o alta varianta sau descarca-le pe oricare din astea 2:
http://www.softpedia.com/......mium.shtml
sau
http://www.softpedia.com/progDownload/Nero-8-Lite-Download-87177.html
(amandoua merg si pe W7 foarte bine.)
Eu as merge pe nero 7.

4 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Incearca cu sageata la mouse sa il asezi in chenar

| adybutterfly a răspuns:

Cel mai bun e sa iti iei ultra iso de pe h33t.com, acesta avand functii de creare imagini cd-dvd, si sa monteze imagini virtuale in partitia virtuala cat sa inscrie cd-dvd-uri

| adybutterfly a răspuns:

Acum nu vreau sa te dezamagesc dar nu tot ce este nou este si bun

| gogυ a răspuns:

Da-i restart la calculator.