| GeorgeGabriel a întrebat:

am facut un cont pe facebook acu mult timp si acu vreau sa ii schimb numele ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| missmine a răspuns:

Da.dai pe profil(dai click pe poza ta) si pe banda albastra sus scrie home, in dreapta, langa e o sagetica dai click pe ea la account setings, apoi dai click pe name si acolo scrii ce vr sa pui. sper ca te-am ajutat, funda te rog?

| Angeline a răspuns:

Sus in dreapta ai o sageata happy dai acolo si intri la : setarile contului ( cont settings)

| zuzunea a răspuns:

Pe banda albastra este o sageata.Dai clik. apoi mergi la setarile contului.Si vezi ce vrei sa schimbi,. nume, email, parola.