| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am facut un site, imi este in folder, acum nu stiu cum sa il ridic pe net. Pareri? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Trebuie sa cumperi un server care sa fie activ mereu (sau inchiriaza unul)
Mai bine fa-ti un site la: http://www.wix.com/
E gratuit! Sau poti sa faci un site folosind googe sites. La fel, e gratuit! La ambele nu vei avea nevoie de servere, deci e 100% gratis! Doar ca la ambele vei avea o adresa cam ciudatica...Dar e ok daca asta nu te deranjeaza!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa il ridici cauta un motostivuitor.Detalii.

| DryIce a răspuns (pentru darrio2007):

Sti ca motostivuitoarele au o limita de greutate ce pot ridica? daca site-ul lui e foarte greu, puteai si tu recomanda o macara mobila.

| darrio2007 a răspuns (pentru DryIce):

Nu pare sa fie prea greu din cate vad.Acum apare ca Anonim. Ieri avea nume.

| K0sti a răspuns:

Imi este in folder...ce exprimare taicule...
Cand o sa ai server, o sa-l ridici!