| Zebi a întrebat:

Salut, am imprimanta HP Deskjet F2480, scanez cu driverul imprimantei prin scan document, dar mie imi face la fiecare pagina un pdf separat, cum fac sa pun toate foile scanate intrunul singur, pentru ca am de scanat o lucrare de diploma.

Si inca ceva, nu se poate scana ..adica sa scaneze numai scrisul de pe foaie..ca mie mi se vad si indoiturile de la foaie in scanare

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate. E o solutie. Dupa ce ai scanat toate foile deschizi un document nou in Word si le copii pe rand, acolo.
La cea de a doua problema, nu se poate. Poti sa le retusezi in Picassa sau Paint.