| mnopqr a întrebat:

Am incercat sa fac un videoclip cu Windows Movie Maker 6 in care am adaugat imagini HD. Dupa ce am terminat, l-am salvat. Cand am redat videoclipul, imaginile se vedeau la o calitate foarte slaba si cu o luminozitate foarte mare. L-am mai salvat si in alte formate, dar la fel. Daca puteti sa-mi spuneti de ce face asta pentru ca am auzit ca videoclipurile ar trebui sa se salveze HD... Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mFlorian a răspuns:

Sincer nu stiu de ce... in schimb ti-as recomanda sa creezi videoclipuri cu programe mai avansate cum ar fi : Sony Vegas (8, 9) sau Adobe After Effects.