| mihai03081998 a întrebat:

Am incercat sa-mi fac propriul meu post de radio, am gasit varianta cu shoutcast si winnap, din tutoriale nu am reusit, nu imi merge, nu este la fel ca in acele tutoriale, poate pentru ca sunt vechi de vreo 2 ani. Ma intrebam daca aveti voi alte metode. Mai am si o intrebare, in caz de merge sa-mi creez propriul post de radio, cum pot intra in emisie, adica sa vorbesc prin microfon si chestii.
Am nevoie de treaba asta la un server de cs.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei sa faci un post de radio pirat nu? poate vine politia la usa ta in directlaughing

| mihai03081998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai? Este illegal?
Si daca este illegal, cum imi pot face unul legal?

| Stoica_Andrei_1999 a răspuns:

Ime to upgrade my Minecraft to premium http://freeminecraftgiftcode.net :D