| anonim3264 a întrebat:

Salut am internet explorer si nu stiu cum sa-mi pun sa imi pun prima pagina google

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi IE, intri in Tools/Internet Options/General, la Home Page scrii http://www.google.ro, dai Apply si OK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internet Explorer 9: Icon Tools(rotita sub butonul exit -X-) >Internet Options>General: Home page. Sterge continutul casetele Home Page urmand sa introduci in locul textului urmatoare adersa: www.google.ro. Apesi bunoul "Apply" urmat de "OK".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corectare: Internet Explorer 9: Icon Tools (rotita sub butonul exit -X-) >Internet Options>General: Home page. Sterge continutul casetei "Home Page" (este posibil sa nu ai ceva scris in ea) urmand sa introduci in locul textului urmatoarea adresa: www.google.ro. Apesi bunoul "Apply" urmat de "OK". Finalizat.

| Horia1313 a răspuns:

De sus din bara e la setings, si gasesti usorwinking