| ChiukiuHamsler a întrebat:

Am Laptop Lenovo Y520 15-IKBN si vreau sa-mi instalez Lenovo Nerve Center, am downloadat driver-ul de pe site-ul Lenovo, dar cat il pornesc, imi spune ca trebuie sa-l iau de pe Microsoft Store, bun ajung pe aplicatie pe Store, si nu merge sa downloadez, nu merge sa dau click pe Free, ca sa inceapa downloadarea, ce pot face?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Cum sa iti spuna ca trebuie sa-l iei de pe Microsoft?
Eu l-am downloadat de pe Lenovo si merge perfect. Poti sa pui o poza sa vedem exact ce scrie?