| Andrey1414 a întrebat:

Am luat un trojan si am reinstalat sistemul(aveam windows7)bagand tot acelasi sistem de pe acelasi CD totul a mers foarte bine sa instalat complet dar nu pot instala driverele pentru placa M2V-TVM imi apare o eroare(Motherboard Support CD does not support this operating system(WNT_6.1_MCE)) tin sa precizez k si inainte am avut acelasi windows

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Eu sincer sa fiu, nu stiu unde ai gasit drivere de Windows 7 pentru placa asta de baza. Din cate am observat, sunt drivere doar pentru XP si cateva pentru Vista. Eu cred ca tu incerci sa instalezi driver pentru XP de aceea primesti eroarea respectiva.

| Andrey1414 explică (pentru JustCosmin):

Da dar acum cateva luni am instalat acelasi windows si am putut instala driverele

1 răspuns: