| Andrei1099 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta dar nu am primit raspunsuri. Am o problema cu Iphone 3g, adica i-am introdus de cateva ori parola gresit si acum imi apare ca este dezactivat. Ce as putea sa-i fac? Restore e cam greu ca nu imi functioneaza butonul power/lock si nu il pot pune in modul DFU. Astept parerile voastre!

2 răspunsuri:
| ExpertMen a răspuns:

Nasol daca nu ii poti face restore.Trebuie sa mergi la un Service GSM.

| Anonimzece a răspuns:

Da cum a zis si Teospin trebuie sa mergi la Service GSM si iti rezolva acolo. : *