| Gigel700 a întrebat:

Salut!
Am mai pus intrebari aici despre asta dar vreau sa ma lamuresc complet.Cat m-ar tine un laptop de gaming de 4000-5000 de lei pe viitor ma refer sa mearga bine in jocuri si poate sa duca si ce mai apare nou?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Un laptop de asa-zis gaming de 4-5000 e fix apa de ploaie si acum. Vrei sa faci o chestie desteapta, fa un desktop ieftin - sau ia un laptop acceptabil pe la maxim 2500 si cumpara abonament NVIDIA GeForce Now. Atita tot.

| Diana4you97 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda pc de gaming. Nu uita că tehnologia nu ține mai mult de 3-5 ani și deprecierea este super rapidă.

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand un PC pentru joculete, ca laptopul este mult prea scump si total inadecvat joculeteleor, fiind o scula profesionala pentru ingineri, arhitecti, econimisti samd.

In orice caz, dat fiind ca tu esti acum clasa a VIII_a iti recomand scoala si invatat pe rupte, nicium joculete, care trebuie sa dispara total anul asta, pana DUPA examenele de evaluare nationala, ca sa nu te distraga de la un examen atat de important.

Succes la scoala si la examene!