| DariusHamza a întrebat:

Salut am nev urgent, cum sterg mesajele din " SMS " dar nu doar pentru mine sa nu vada nici cel caruia i-am trimis

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

Problema e asa, nu tu ai trimis mesajul SMS direct corespondentului, providerul de telefonie mobila l-a primit de la tine si el l-a trimis destinatarului.
Este exact aceeasi situatie ca atunci cand ai trimis o scrisoare, o duci la posta si de acolo nu mai este a ta, este a Postei si pe urma a destinatarului. Ca si la posta, nu poti sa zici vreau scrisoarea inapoi ca e a mea, sau luati-o destinatarului ca nu mai vreau sa o aiba.
Sorry, ti-a zburat pasarica si dusa a fost, SMS nu e Whatsapp, data viitoare numara pana la 10 in gand inainte sa apesi trimite.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se poate.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil asa ceva.

| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, nu merge

| Mindfulness a răspuns:

Nu poți.