| AlexI99 a întrebat:

Salut, am nevoie acum urgent de un raspuns. Cum scot capsa de la spatele pcului, am un MSI INFINITE SERIES si scrie pe el Factory Seald. Acum o luna mi-a expirat garantia deci nu ma intereseaza de garantie. E o capsa fara cap si nu o pot scoate nici cu cutitul cam cum as putea?

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Am multa experienta in IT si am invatat "hard way" ca atunci cand ceva nu merge, nu dispera, incearca din nou, daaaaaar, de data asta, foloseste un ciocan MAI MARE big grin

vrei ajutor, fa o poza, nu am vazut capsa aia pana acum tongue