| Alexandru41 a întrebat:

Salut, am nevoie de cineva care se pricepe sa faca un intro pentru youtube, si mai multe chestii in PS, AE etc.

6 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Eu te pot ajuta dar nu in After Efects...in Sony vegas.

| Alexandru41 explică (pentru SorinTudor):

Hey, am nevoie de ajutor, nu stiu sa fac un intro pentru youtube si ma gandeam daca ai putea sa ma ajuti, daca vrei mai vorbim pe facebook, pentru mai multe detalii.

| Decrypt a răspuns:

Eu le am cu Sony Vegas, si depine ce vrei in After Effects. Eventual iti pot descarca un template si il modific, dar de la zero e greu de facut in after effects happy. Oricum, ma poti contacta la id-ul de skype : mesesan.paul.loves.you

| Alexandru41 explică (pentru Decrypt):

Stiu ca e greu de la 0 si de aia am nevoie de ajutor eu nu ma pricep deloc la asa ceva. Si un fb ca skype nici nu il am in pc l-am dezinstalatlaughing