| radwoo24 a întrebat:

Am nevoie de o idee pentru numele unui site. Site-ul este unul in care sunt prezentate gadgeturi, smartphonurile de ultima generatie, laptopuri, stiri din tehnologie, etc. Ceva idei?

5 răspunsuri:
| ionutz24_2810 a răspuns:

Apocalipsa.ro

| Iamyodj a răspuns:

Te uiti la brainiac?

| Negative a răspuns:

High-Tech School.ro

| radwoo24 explică:

Da, ma uit

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Nu te pot ajuta cu numele, in schimb iti pot da o idee cum sa ai continut la inceput, pana se aduna cateva zeci de articole. Poti folosi sistemul de preluare de stiri al celor de la www.touchnews.ro. Mai exact aici ai linkul direct : http://touchnews.ro/preluare-stiri/