| RealG a întrebat:

Salut am nevoie de un video editor bun care sa poata sa uneasca mai multe videouri in unul singur,sa poata sa bage o melodie la tot videoclipul,sa poata sa bage o subtitrare peste video, eventual sa aiba slow mo si fast forwarding sau niste alte efecte... plz va rog dau funda!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sony vegas. Invata cum sa il folosesti si gata.

| bellakiss a răspuns (pentru sltlp):

Si de unde poti sa-l dowlandezi?

| sltlp a răspuns (pentru bellakiss):

Asta e problema ta. Poti sa il iei de aici http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro trial. Pro cumperi (cam scumpisor: de la 2100 lei pret de plecare ). Daca vrei sa il iei altfel, e problema ta, nu ma priveste.