| pocandpoc a întrebat:

Am nevoie urgent de cineva care se pricepe sa afle ip unei persoane. Am contul lui de Fb si vreau sa aflu unde sta mai multe chestii.Lasa.ti mesaj aici va rog daca va pricepeti, MS!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pana la urma tu vrei sa afli IP-ul, respectivei persoane, sau unde sta? Ca tot nu ne-ai lamurit...

P.S: Daca tu ai impresia ca te duce capu' indeajuns de mult, incat sa-mi depistezi locatia dupa un amarat de IP, uite: 93.118.206.80.
Acum, spune-mi unde locuiesc.

| pocandpoc explică (pentru Ronnix):

Nu asta... vreau sa aflu ceva despre el

| SouLIce a răspuns:

Chiar daca ai afla ip-ul unei persoane nu vei putea sa afli si unde locuieste doar dupa ip