| shurubeluuuu a întrebat:

am nevoie urgenta de nero,nu conteaza versiunea,dar sa fie free si complet, fara demo si trialuri! FUNDA happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te fac de ginere. u poti sti daca e destul de bun, pana nu-l descarci si lucrezi cu el. Daca il ai descarcat si ai lucrat cu el si e cat de cat bun, cere email-ul baiatului ce a pus intrebarea, urca nero pe fastupload si trimite-l baiatului.Asta da ajutor. Eu unul am cautat si descarcat o multime de nero gratuite, insa nu erau bune de nimic asa ca am apelat la burn aware free si e ok.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti free. Bun, nu.Mai bine descarci burn aware free, are aceleasi optiuni.

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu daca am gasit unu bun si free cu ce ma cinstesti? tongue ( nero )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Te fac de ginere. u poti sti daca e destul de bun, pana nu-l descarci si lucrezi cu el. Daca il ai descarcat si ai lucrat cu el si e cat de cat bun, cere email-ul baiatului ce a pus intrebarea, urca nero pe fastupload si trimite-l baiatului.Asta da ajutor. Eu unul am cautat si descarcat o multime de nero gratuite, insa nu erau bune de nimic asa ca am apelat la burn aware free si e ok.

| eviltwinnn a răspuns:

"free si complet" pe ce planeta te crezi?
Nimic bun nu e gratis, incearca versiunea trial de pe site-ul oficial.