| DaRyUsSyK a întrebat:

Am o imprimanta Epson Stylus DX9400F si imi apare pe ecran la ea scris:Waste ink pad in the printer is saturated" ce pot face?

2 răspunsuri:
| rico123 a răspuns:

Inseamna ca nu mai ai cartus! deschizi imbrimanta iei cartusul si il duci la umplut dupa aia il fixezi la loc in imprimanta si va merge! BAFTA! FUNDA?

| DaRyUsSyK explică (pentru rico123):

Nu era problema aia, am dus-o la cineva a facut dar nu a zis ce a avut. dupa aia mi-a zis cineva ca imprimanta are un nr de coli(de imprimat) si trebuia setata iar cu un program(am incercat si eu asta dar nimic)