| Cinevaescu a întrebat:

Salut am o imprimanta lexmarc z6001 si am primit-o de la cineva dar nu am driverul si nu stiu sa o instalez cine vrea sa ma ajute ofer
FUNDA dar vreau sa intrati in pc-ul meu si sa mi-o instalati ma gasiti la id zinga_enos!

Răspuns Câştigător
| Cosmin1992 a răspuns:

Cred ca tu vrei sa zici Lexmark z601 ca z6001 nu exista:)
iti zic pas cu pas ca sa poti face singur.
1) http://support.lexmark.com/......ttp?/index intri aici si iei driverul, il downloadezi.
2) baga imprimanta in priza si cablul de date din imprimanta in usb la calculator
3) dai dublu click pe driverul pe care l-ai downloadat si dai next next etc.
4) se va instala singur iar la urma va trebui sa dai probabil test paper( e un buton mare si dai clik) sau imprimanta va scoate singura o pagina de "incercare". E simplu :) FUnda?