| Mmarryy a întrebat:

Am o imprimanta Lexmark X2670 si a-si vrea sa ii cumpar un adaptor bluethoot sa o pot folosi si la laptop. Insa nu stiu daca are functia asta, care mai aveti o astfel de imprimanta sau care va pricepeti spuneti-mi ce pot sa fac. Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti trebuie adaptor bluetooth, oricum nu cred ca are optiunea asta. Poti conecta imprimanta la laptop asa cum o conectezi la PC, folosind cablul respectiv. Succes si numai bine!