| Filip_Alex_1995 a întrebat:

Am o intrebare. Astăzi cand am venit la PC am vazut ca nu este aprins butonul albastru de la monitor. Am văzut că nu face contact bine. După ce l-am înfipt mai bine acesta a pornit dar nu s-a aprins ecranul. Am deschis PC bine frumos mergea dar pe monitor nu aparea imaginea. Dar dacă închid monitorul si il aprind atunci doar imi arata LG ca s-a aprins. Ce pot face?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Verifica daca e bine bagat si cablul hdmi/display port/VGA in monitor si placa video.