| WeLoveToParty a întrebat:

Salut,am o intrebare, cand trag calculatorul din priza si am niste pagini deschise, cand il deschid, imi arata fisierele, exista vreun program prin care sa nu-mi mai arate fisierele alea cand il deschid?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Daca-l scoti din priza, nu stergi nimic de pe hard. In schimb daca dai delete/stergere, atunci aceastea dispar.
Daca vb de ultima pagina accesata pe internet... ei bine, pentru asta exista alta setare in functie de browser (Firefox, Chrome, IE, Opera)

1 răspuns:
| aleeks a răspuns:

Pai inchide paginile mai intaiwinking sau nu-l mai trage din priza... Program nu cred ca exista.