| Omega14632 a întrebat:

Salut, am o intrebare, daca dau comanda de pe temu, curierul stie ce mi-am comandat?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu știe, și dacă ar ști l ar durea fix in pix.

| Anonimul151 a răspuns:

Nu. Nici când comenzi în România nu știe ce comanzi dacă e în cutie.

Nu știe ce comanzi, dar coletul poate fi rupt de exemplu dacă e punga de aia de curierat ( nu ruptă tare, puțin). Eu am pățit. Nu știu care a fost motivul. Ori pe transport, ori la vamă când l au verificat.

Nu știu 100% sigur, dar cred că la vamă le verifică. Deci probabil aia știu ce e în colete.