| AlexaDany a întrebat:

Salut, am o întrebare, vreau sa merg în Franța cu mașina personala, nu am gps anume, vreau sa folosesc telefonul, ce aplicație îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

Nu.in plus iti arată radar poliție tot

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Google

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google maps

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am folosit Waze pana de curand, cand a devenit de-a dreptul retardat. Prefera DJ-uri si DC-uri, in detrimentul celor DN/E care nici macar nu sunt aglomerate sau cu mai mult de 10km mai lungi. Ma bag pe europeana si imediat gaseste o intersectie sa ma arunce pe drumuri fara indicatoare, pline de sate si limite la 40.
Pana prin 2020 a fost buna aplicatia, acum e de rahat.
Google Maps e mult mai ok, stie sa faca diferenta dintre o autostrada si o alee.
Bine... Unele strazi de pe Maps sunt pozitionate gresit in harta, si risti sa faci cate 30km degeaba, in directia gresita. Dar macar ii faci pe asfalt ok, nu prin toate santurile, cum ii place lui Waze.

| AlexaDany explică (pentru Marius22222222222):

Am wazze dar am înțeles ca te baga și greșit.

| AlexaDany explică (pentru Marius22222222222):

Ok mulțumesc

| KovacsB a răspuns (pentru AlexaDany):

Trebuie sa fii atent, Waze pentru 100 de metri traseu mai scurt sau 1 minut mai rapid te scoate de pe autostrada si te baga pe stradute.
Este gratis.Ce mai este gratis pe lumea asta?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru AlexaDany):

Nu.in plus iti arată radar poliție tot